Patiliköy
Menu Close

Bağış Yap

Patili Köy Ankara Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği

Mama Bağışı 🐾

MamaFilesi.com Patiliköy Bağış Sayfası: 

Link: https://mamafilesi.com/ankara-patilikoy/

En çok ihtiyacımız olan bağışların başında mama bağışı gelmektedir. Her gün 1.000 kadarı Ankara Patiliköy’de olmak üzere 3.000 kadar canı sadece sizlerin bağışları ile beslemek için gerçekten çok büyük çaba sarf ediyoruz. Ancak sizlerin desteği olmadan bu imkansız.

Şu an MamaFilesi.com ile bir anlaşmamız bulunmaktadır. Ve bu link üzerinden ulaşabileceğiniz bağış sayfası üzerinden yapacağınız tüm bağışlar, ay sonunda diğer bağışlarla birleştirilerek firma tarafından Ankara Patili Köy’e iletilmektedir. Uzun süredir sorunsuz bir şekilde uyguladığımız bu iş birliği ile, Ankara Patili Köy’ün en çok kritik ihtiyaçlarından mama ihtiyacını siz destekçilerimiz sayesinde sağlamaya çalışıyoruz. Sizlerin mama desteği olmadan binlerce canın hiçbir şansı yok. Bu nedenle az çok demeden tüm bağışlarınız Ankara Patili Köy’deki 1.000’den fazla can için hayati önem taşıyor. 

Siz de mama bağışında bulunun, zor hayatlardan kurtarılmış, şiddet görmüş, hasta, engelli, terk edilmiş binlerce can için umut olun, lütfen.

Havale/EFT ile Bağış

Patili Köy Ankara Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği olarak HİÇBİR TİCARİ KAR AMACIMIZ YOKTUR.

Yaptığımız tüm çalışmalar, verdiğimiz her emek sadece Patili köy Ankara’daki hayvanlara daha iyi bir hayat sunabilmek içindir ve tamamen gönüllülük esası ile faaliyetlerimizi yürütüp, sizlerin desteği ile binlerce cana umut olmaya, mutlu patilerin diyarı Patili Köy Ankara’yı ayakta tutmaya çalışıyoruz.

Patili Köy Ankara yasal ve sürekli denetlenen bir dernektir. Bu kapsamda da resmi dernek hesaplarımıza yapacağınız bağışların sadece binlerce cana umut olmak için kullanılacağından, hiçbir kar amacı OLMADAN kullanılacağını taahüt ederiz.

Yapacağınız bağışlar sadece Ankara Patili Köy’ün sakini olan hayvanların ve diğer sokak hayvanlarının beslenmesi, kurtarılması, bakımı, barınması ve tedavisi için kullanılacaktır.

Ayrıca sizler için aşağıdaki gibi sertifikalar da hazırlamaktan mutluluk duyarız!

Bağış Yapmak İçin
Patili Köy Ankara Resmi Dernek Hesapları (Havale/EFT):


İŞ BANKASI / NATOYOLU ŞUBESİ (TL HESABI)
BIC NO: ISBKTRIS
IBAN: TR14 0006 4000 0014 3810 1629 08
ALICI ADI: PATİLİKÖY DERNEĞİ

İŞ BANKASI / NATOYOLU ŞUBESİ (DOLAR HESABI)
IBAN: TR79 0006 4000 0024 3810 0467 88
ALICI ADI: PATİLİKÖY DERNEĞİ

İŞ BANKASI / NATOYOLU ŞUBESİ (EURO HESABI)
IBAN: TR41 0006 4000 0024 3810 0467 93
ALICI ADI: PATİLİKÖY DERNEĞİ

Kredi Kartı ile Bağış

Kredi kartı ile bağış yapmak isterseni bu link üzerinden ulaşabileceğiniz Raklet bağış sayfamız üzerinden bağış yapabilirsiniz.

Bu Raklet sayfası üzerinden 200TL, 150TL, 100TL, 50TL ya da 20TL’lik bağışlarınız doğrudan Ankara Patili Köy resmi dernek hesaplarına aktarılacaktır.

Veteriner Borcu Ödeme

Ankara Patili Köy olarak kuruluşumuzdan beri araçların çarptığı, buz üzerinde donmak üzere olan, çöpe atılmış, şiddet görmüş, yaralanmış, ateşe verişmiş, boğulşmak üzere olan, sakatlanmış hatta foseptik çukuruna atılmış… kısacağı her birinin ayrı acı hikayesi olan 4.000’den fazla canı kurtardık, hala da kurtarmaya devam etmekteyiz. 

Bu canlar kurtarıldıktan sonra genellikle uzman veteriner kliniklerinde tedavi görmeye ihtiyaç duymaktadır. Ancak bu kadar çok tedavi başvurusu yapmak, ödenmesi gereken birçok veteriner kliniği faturasına neden olmakta, bu durum da Patili Köy Ankara’yı gerçekten çok zorlamaktadır. 

Kurtardığımız canlar için tedavi faaliyetlerimize devam edebilmemiz için kurucumuz Canan KOÇ (0507 428 91 28) ile iletişime geçerek isterseniz doğrudan bu veteriner kliniği borçlarının ödenmesine destek olabilirsiniz.

Eşya Bağışı

Evinizde kullanmadığınız:
– Yatak
– Yorgan
– Battaniye
– Halı
– Kilim
– Minder
– Koltuk/Kanepe
– Köpek kulübesi
– Temizlik Malzemeleri
– Havlu
– Evcil hayvan oyuncakları
– Mama kapları
– Isıtıcı

gibi eşyalarınız varsa bunları Ankara Patili Köy’deki canlarla paylaşabilirsiniz.Bunun gibi eşyalar özellikle kış aylarında hayat kurtarıcı olabilmektedir.

Eğer siz de bu ve benzeri kullanmadığınız eşyalarınızı bağışlamak isterseniz kurucumuz Canan KOÇ (0507 428 91 28) ile iletişime geçebilirsiniz.

Yemek Bağışı

Eğer bir restorant, cafe ya da lokanta gibi bir işletmede çalışıyorsanız ve iş yerinizde ihtiyaç fazlanız olan, dökülecek yemek ya da ekmek gibi gıda bulunuyorsa, sizlerin ihtiyacı olmayan bu gıdanın Patili Köy Ankara’daki canların mamasız kaldıkları günlerde hayatta kalması için çok önemli olduğunu unutmayın lütfen.

Belirli bir miktarda olan tüm bu yiyeceklerinizi gelip iş yerinizden alabiliriz. 

Konu ile ilgili detayları kurucumuz Canan KOÇ (0507 428 91 28) ile görüşebilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ederiz!

Bizi Ziyaret Edin

Patili Köy Ankara’da sevgiye aç binlerce can var!

Saat 10:00 – 18:00 arasında bizi ziyaret edebilirsiniz! (Sadece gelmeden önce kurucumuz Canan KOÇ (0507 428 91 28)’u arayıp müsaitlik durumu ile ilgili, başka bir aktivite olup olmadığı ile ilgili bilgi almanızı öneririz. Çünkü bazen yoğun günlerde canlarla rahat zaman geçirmek zor olabiliyor).

Sevgiye muhtaç birbirinden özel 1.000’den fazla canla sizleri buluşturmaktan büyük mutluluk duyarız. Onlar fiziksel olarak hayatta kalmak için mamaya ihtiyaç duydukları gibi, manevi olarak yaşama tutunmak için de sevginize gerçekten çok ihtiyaç duyuyorlar. 

Biz büyük bir aileyiz, sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız!

Satın ALMA Sahiplen

Bir can dostu ister misiniz?

Patili Köy Ankara’da sıcak bir yuva hayali kuran birbirinden güzel 1.000’den fazla can var.

Tek istedikleri hayatlarını adayabilecekleri bir can dostu ve sıcak bir yuva. 

Onlara umut olmak, bir can dostu bulmak ister misin? 

Kurucumuz Canan KOÇ’u (0507 428 91 28) arayarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paylaş

Mutlu Patilerin Diyarı Patili Köy Ankara’yı paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasına destek olabilir, bu sayede daha çok cana umut olabilmemize yardım edebilirsiniz.

Patili Köy Ankara Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği hiçbir ticari kar amacı olmadan, sadece sosyal medya hesapları üzerinden gelen bağışlarla, hasta, yaralı, şiddet görmüş, dışlanmış, sahipsiz, evsiz ve aç binlerce cana umut olmak için gönüllülük esasıyla destek olmaya çalışan resmi bir dernektir.

Bize destek olmak istiyorsanız, lütfen sosyal medya hesaplarımızı: beğenin, paylaşın ve takip edin

Çünkü Patili Köy Ankara sizden aldığı güç ile mutlu patilerin diyarı, umutsuz canların son umudu olmaya devam etmektedir.